Ipad gry

Gry mobilne to fenomen ostatnich lat.  Bez przerwy rozwijają się.  W dużej ofercie gier na ios każdy miłośnik tego typu zabawy znajdzie coś interesującego. Tematyka gier jest różnorodna.

Grami mobilnymi interesują się ludzie w każdym wieku, nawet nastolatki. Blog IOS GRY prowadzi 12 letni miłośnik gier.  Blog dotyczący gier pisany przez dwunastolatka jest niezwykłym zjawiskiem. Najczęściej blogerami są osoby trochę starsze.  Trzeba zaznaczyć, że blog ma przemyślaną konstrukcję. Publikowane są na nim krótkie omówienia gier iOS, czyli na iPhone’a i iPad’a.  Urządzenia mobilne typu: iPhone i iPad ma coraz więcej młodych ludzi. Przewodnik po grach redagowany przez ich rówieśnika, to bez wątpienia interesujące źródło wiedzy na temat  gry na iPhone . Autor nie używa trudnych terminów, posługuje się językiem zrozumiałym dla swojego odbiorcy – nastoletniego fana gier i obiecuje czytelnikom, że często będzie publikował posty dotyczące gier.  Chce, aby internauta często powracał do bloga i odnalazł w nim interesujące i inspirujące treści.

Blog w założeniu ma być przewodnikiem po ofercie gier dla młodzieży. Zachęca czytelników do współtworzenia bloga za pośrednictwem komentarzy.

Krótkie posty mają jedną ważną zaletę: internauta je przeczyta i nie znudzi się po kilku zdaniach. Młodzi ludzie nie przepadają za długimi opisami gier, chcą wiedzieć, co jest treścią gry i jakie profity można w niej zdobyć. Świat  gier  na iPad jest olbrzymi i klientowi trudno dokonać wyboru. Wybierając grę można brać pod uwagę różne kryteria: szatę graficzną, tematykę gry, czas grania, obecność efektów specjalnych, możliwość ewolucji postaci. Gry mobilne zostały ulubioną rozrywką młodzieży ku przerażeniu rodziców i nauczycieli, którzy zaczęli zauważać brak ruchu i mniejsze więzi  z kolegami. Postępu cywilizacyjnego nie da się zastopować, nawet jeżeli powoduje spore społeczne zmiany. Dobry przegląd gier mobilnych może pomóc innym kupić grę odpowiednią do  swoich zainteresowań.

Wystarczy przeczytać krótki opis, aby zobaczyć, czy dana gra będzie doskonałym wyborem i zapewni przyjemnie spędzony czas między odrabianiem lekcji.  W swoich opisach autor zwraca uwagę na korzyści, jakie otrzymuje grający w trakcie zabawy, np.: „cztery stage-e i jeden tzw. “boss fight”.

Po przejściu “boss-a” otrzymasz nagrodę – nowe ostrze”.  Ios  gry mają istotny cel – umocnić samopoczucie użytkownika poprzez nagrody i przekonać do dalszego grania. Nagroda motywuje, sprawia, że grający chce  zdobyć następne trofeum.  iPhone gry mają znaczącą zaletę – można w nie grać poza domem, np.: w czasie dojazdu do szkoły, podczas przerwy.  Młody autor skrupulatnie prezentuje reguły gry, „Ostrze ma się wbić w pień ale ominąć osadzone w nim wcześniej noże”.  Nie ukrywa przed graczem, że dana gra może wydać się brutalna i dokładnie wskazuje krwawe momenty.

Wie, że nie każdy lubi gry, w trakcie których w fabule jest mnóstwo brutalnych scen , więc daje do zrozumienia internaucie, że dana gra jest przeznaczona dla osób, którym nie przeszkadza krwawa fabuła.

Osoby, które wolą spokojniejszą akcję i estetyczną grafikę, powinny sięgnąć po grę iPhone „Fluffy Fall”, której bohaterem jest słodkie stworzonko. Zadaniem gracza jest omijanie przeszkód. Stworzonka przypominają zwierzęta, rośliny lub popularne jedzenie, np.: ciasteczka. Mogą mieć różne wzory i kolory. W grze zbieramy monety. W automacie do robienia shake’ów, zamieniamy je na następne „Fluffy”. Co jakiś czas  użytkownik może zamienić  puszystego bohatera na innego, np : w sytuacji, kiedy dopiero zdobyty Fluffy wygląda tak samo, jak stworzonko, którym grał wcześniej.

Rozgrywka toczy się w tunelu, który również może mieć różne kolory. Gry ios zachwycają piękną, nasyconą kolorystyką.

Autor zwraca uwagę na to, aby opisywać gry iPad o różnej tematyce. Zamieszcza zdjęcia z gier. Główne zdjęcie na stronie, przedstawiające bohaterów z japońskich mang,  informuje, że tematyką bloga są gry iPad dla młodzieży. Strona wypełnia lukę w sieci- do tej pory nie za wiele było stron zajmujących się wyłącznie tematem gier młodzieżowych.

 

źródło: Ipad gry

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Posted by: admin on

Tagi: