Przewozy pasażerskie

Usługi transportowe przez ekspertów są oceniane za jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. Bez transportu niemożliwa jest produkcja, sprzedaż i przemieszczanie się ludzi. Człowiek nie lubi znajdować się cały czas  w jednym miejscu- chce podziwiać, zobaczyć inne miejsca, ludzi. Do zmiany lokalizacji zmuszają  następujące sytuacje życiowe: praca, życie osobiste, choroba, studia.  Większość obywateli ma samochód, to jednak bez usług transportowych pasażerskich ciężko jest wyobrazić sobie obecny świat.

Większość podróżujących wybiera w w czasie wycieczki transport zaproponowany przez biuro podróży. Podczas przejazdu środkiem transportu, jakim jest bus Września podróżny nie musi skupiać uwagi na drodze, może podziwia widoki, robić zdjęcia, nawiązywać znajomości z innymi podróżnymi, zajmować się telefonem, czytać książkę, rozwiązywać wykreślankę, czy słuchać muzyki.  Podróżuje w świetnych warunkach, w klimatyzowanym autokarze lub samochodzie,  wyposażonym są w rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe, klimatyzację, ekran pokładowy z DVD oraz  sporą przestrzeń bagażową.  Do dyspozycji podróżnych są także foteliki dla maluchów. Zabranie ze sobą zwierzęcia nie jest żadnym problemem. Dla osób ceniących ponadstandardowe warunki jazdy dostępna jest usługa VIP TAXI, dostosowana do specjalnych potrzeb  klienta. Bus Poznań obsługuje także  nietypowe  zamówienia, np.:  wyjazdy na imprezy sportowe i spotkania z gwiazdami muzyki , przejazdy na targi Hanower, Berlin, wyjazdy służbowe, transfery na lotnisko. Lokalny patriota| musi poznać województwo, w którym mieszka. Zobaczyć jak cenne przyrodniczo, historycznie i kulturalnie ma zasoby.

Poznać dziedzictwo swojego regionu, zobaczyć najpiękniejsze  zakątki. Podróż wygodnym samochodem lub autokarem z pewnością pomoże w poznaniu  uroków Wielkopolski. Trasa Poznań-Gniezno-Września i okolice, to znakomita propozycja dla osób, które chcą poznać Wielkopolskę lub pokazać ten region swojej rodzinie bądź przyjaciołom z innych regionów kraju.

Moc cudownych wrażeń i pięknych wspomnień gwarantowana. W ramach międzynarodowego przewozu osób można wybrać się do: Niemiec, Holandii, Francji i Belgii. Transport zagraniczny, podobnie jak usługa na terenie Polski, może mieć różne cele: pielgrzymka, wyjazd młodzieżowy, wycieczka szkolna, wyjazd na koncert , targi międzynarodowe lub spotkanie biznesowe. Transport realizowany jest pojazdami o wysokim standardzie, nowoczesnymi i bezpiecznymi. Na gości czeka uprzejma i kulturalna obsługa. Wyjazdy obsługiwane są przez zawodowych kierowców, znających wszystkie trasy i dostosowujących się do czasu pracy.

Przewóz osób Poznań posiada wszystkie obowiązkowe pozwolenia i ubezpieczenia gwarantujące bezpieczną podróż po całym świecie.  Trudno jechać na lotnisko swoim autem, zwłaszcza, jeżeli będzie to lot zagraniczny i  zakładany jest dłuższy pobyt za granicą. Dla osób potrzebujących transportu na lotnisko doskonałą propozycją są transfery na lotnisko. Przewozy pasażerskie mają do zaoferowania transport na następujące lotniska: Katowice-Pyrzowice, Okręcie, Modlin, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Berlin Schonefeld,Berlin Tegel . Pasażer może może być pewny, że do lotniska dotrze na czas, bez nerwów i w miłej atmosferze.

Autobus Września zaproponuje najlepsze rozwiązania dla podróżnych mających odmienne potrzeby, np.: duży bagaż, małe dziecko, nieplanowany  wcześniej wyjazd o nietypowej porze.

Z usług przedsiębiorstwa transportowego mogą korzystać również instytucje publiczne, na które czekają  atrakcyjne obniżki. Partnerzy biznesowi, ważni dla danej firmy,  klienci, czy zagraniczni goście wymagają specjalnego traktowania.  Mając na uwadze potrzeby tych osób została opracowana specjalna oferta TAXI VIP.  Usługa jest wykonywana samochodem  Audi A6 limousine, który wyróżnia się  prestiżowym wyglądem, ma wmontowane fabrycznie przyciemnione szyby boczne oraz wysokiej jakości wyposażenie wnętrza.  Kierowca jest cały czas do dyspozycji i zachowuje tajemnicę. Odbiera gości z lotniska i dowozi w wyznaczone miejsce, wykonuje wszystkie usługi transportowe w umówionym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Posted by: admin on

Tagi: