Wypełniacz styropianowy

Zakłady produkcyjne , magazyny, sklepy internetowe codziennie przygotowują towar do transportu.

Towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniami, które mogą zdarzyć się w czasie drogi i narazić firmę na straty finansowe i wizerunkowe. Przeciwdziałać takim wydarzeniom mogą wypełniacze do paczek. Nie opłaca się zamawiać wielu ton wypełniaczy. To olbrzymie koszty. Zdecydowanie ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest urządzenie do wypełniaczy z powietrzem.  Jest ono małych rozmiarów, a więc nie zajmuje dużo miejsca i może być użytkowane nawet w niewielkich magazynach. Jest to lekki sprzęt, który można przenosić w dowolne miejsce, w którym są potrzebne wypełniacze do paczek. Wytwarzane przez to urządzenie poduszki powietrzne doskonale wypełniają pustą przestrzeń w kartonie. Wypełniacze unieruchamiają pakowany przedmiot, co zapobiega jego przesuwaniu podczas transportu. Maszyna jest bardzo prosta w użytkowaniu.. Ustawić trzeba temperaturę i ilość wdmuchiwanego powietrza i przycisnąć guzik „start/stop”. Wypełniacze foliowe nie tylko eliminują ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu, ale mogą być używane do wypełniania , np.: damskich torebek, butów, czy plecaków w celu uwydatnienia ich kształtów w czasie prezentacji na sklepowej wystawie.  Wypełniacze w postaci woreczków to nie jedyna możliwość zabezpieczenia przedmiotów.

Wypełniacze styropianowe również świetnie spełniają swoje zadanie.

Polecane są zwłaszcza do pakowania niedużych, delikatnych lub ostrych przedmiotów. Służą do uzupełnienia pustych przestrzeni w kartonie i umożliwiają ułożenie pakowanych rzeczy na środku paczki. Niezwykle popularny jest Skropak – wypełniacz biodegradowalny, przyjazny dla środowiska, rozpuszczalny w wodzie, mający idealne właściwości ochraniające zapakowany towar, gdyż jego odporność na zgniatanie jest większa niż w przypadku sztucznych folii. Jego cena jest niska, a wartość podwyższa ekologiczność. Przy jego produkcji nie wydziela się dwutlenek węgla i freon. Skropak powstaje z surowców roślinnych. Zamawiają go producenci przedmiotów ekologicznych. Stanowi dopełnienie ekologicznej misji danej firmy. Skropak stanowi połączenie ekologii z świetną jakością.  Bezpieczeństwo produktów nie być jednoznaczne z produkowaniem wielu ton folii z tworzyw nienaturalnych. Chipsy styropianowe w kształcie litery S to ładny i znakomity wypełniacz. Jest miękki, sprężysty, a po odkształceniu powraca do normalnego kształtu. Zakup urządzenia do produkcji wypełniaczy to świetna, opłacalna inwestycja. Urządzenia do poduszek z powietrzem są działają w ekspresowym tempie.

Przy zamówieniu urządzeń możliwe jest szkolenie operatora z zakresie pracy urządzenia i przepisów BHP. Jest możliwy miesięczny, niezobowiązujący test maszyny u przyszłego właściciela.

Ten czas można wykorzystać na poznanie możliwości urządzenia i kosztów jego eksploatacji. Producent gwarantuje ciągłość dostaw materiałów eksploatacyjnych dla partnerów handlowych. Dostawa materiałów koniecznych do wytworzenia folii następuje do 48 godzin od złożenia zamówienia. W Polsce bardzo dużą popularnością może poszczycić się folia bąbelkowa. Urządzenie do  mat z powietrzem jest łatwe w obsłudze i doskonałe jakościowo. Maty z powietrzem mogą służyć do owijania rzeczy, jako przekładki lub wypełniacze przestrzeni w kartonie. Są praktyczne i wspaniale chronią towar przed uszkodzeniem w trakcie transportu i przeładunku. Urządzenie do mat z powietrzem jest bardzo szybkie i nie zajmuje wiele miejsca..

Ułatwia wykonywanie zadań przez pakowaczy i magazyniera.  Jego stałe posiadanie w magazynie przynosi wielkie korzyści. Urządzeń do produkcji wypełniaczy do opakowań jest kilka rodzajów. Dlatego warto kierować się radami producenta, który w czasie bezpłatnej  prezentacji pomoże wybrać wypełniacze do pakowania. Zdaniem użytkowników wypełniacze to paczek to doskonały wybór, a korzyści z posiadania tego urządzenia dostrzegalne niedługim okresie od zakupu. Wypełniacze podnoszą jakość usług wysyłkowych w oczach klientów

źródło: Wypełniacz styropianowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Posted by: admin on

Tagi: